Aktualności

30 kwietnia wiosenny piknik zainaugurował działalność Parku 24. Organizatorzy starali się, by  jego uczestnicy trafili na tropy przyszłości. W tym też dniu jury ogłosiło wyniki konkursu na najciekawszy list opisujący przyszłość Parku 24. Organizatorem konkursu był Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV – VI wszystkich stalowowolskich szkół. Jego celem było napisanie listu do prezydenta Stalowej Woli. Uczestnicy mieli za zadanie opisać w tym liście własną wizję Parku 24 w 2050 r. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Spośród ponad stu listów jury wyłoniło I, II i III miejsce oraz wyróżniło 7 listów. Jedną z wyróżnionych prac był list uczennicy naszej szkoły Dagmary Adamczyk z klasy IV a. Wyróżnieniem dla niej było również to, że gratulacje i dyplom otrzymała z rąk pana prezydenta Stalowej Woli – Lucjusza Nadbereżnego. Zwycięski list został publicznie przeczytany przez Pana Prezydenta, a następnie oficjalnie zapieczętowany. Jego treść będzie przeczytana przez prezydenta, który będzie sprawował ten urząd w latach 2046 – 2050. Był to bardzo ciekawy konkurs, który pobudził wyobraźnię stalowowolskich uczniów.