Aktualności

W miniony weekend Stalowowolski Klub Sportowy SAN Stalowa Wola brał udział w prestiżowych zawodach – Otwartych Mistrzostwach Śląska 10-latków  w Chorzowie. Jednym z zawodników był uczeń naszej szkoły, Dawid Kiełb. Zwyciężył on we wszystkich swoich czterech meczach wynikiem 4:0, a jeden mecz wynikiem 4:2, zdobywając złoty medal.

Jest to już jubileuszowy 20 złoty medal Dawida w zawodach „Tenis 10”, gdzie zwyciężał w różnych miastach Polski. Dawid, mimo młodego wieku, ma na koncie wiele zwycięstw w prestiżowych zawodach w tenisie ziemnym w Polsce. Zdobył między innymi 1 miejsce w Legia Lexus Cup w Warszawie i turnieju Krak w Krakowie. Dawid jako 9-latek w roku 2017 w Mistrzostwach Województwa Skrzatów w Sanoku (12-latków) jako najmłodszy zawodnik w historii zdobył brązowy medal w deblu. Przed nim jeszcze wiele pracy, ale dumą napawa fakt, że gdy gra na korcie, wielu wybitnych trenerów tenisa przepowiada mu wielką karierę, mówiąc, że ma instynkt i charakter zwycięzcy.