Aktualności

27 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda!” dla klas I – III naszej szkoły podstawowej. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, rozbudzanie zainteresowań muzycznych oraz prezentacja umiejętności artystycznych. Konkurs zorganizowały p. Anna Furtak i p. Aneta Biszczak, która była również autorką pięknej scenografii. Wzięło w nim udział 31 uczniów, każdy z nich śpiewał jedną polską kolędę, pastorałkę lub piosenkę o tematyce świątecznej z podkładem muzycznym. Niektórzy uczestnicy wzbogacili swój występ o kostiumy i rekwizyty. Występy oceniała komisja w składzie: p. Anna Partyka, p. Małgorzata Kochan, p. Agnieszka Słapczyńska – Stefaniak i p. Barbara Tyrała – Klimczak. Jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – Jakub Korman kl.Ib
Oliwia Smykla kl.IIIb
Anna Adamczyk kl.Ia
II miejsce – Julia Rusinek kl. III b
Jakub Gałka kl.IIa
Bernadetta Krawiec kl.Ia
III miejsce – Bartosz Sojecki kl.IIa
Sara Skitał kl. Ib
Alicja Urban kl.Ia
2 lutego odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców i pamiątkowych dyplomów dla wszystkich uczestników.