Aktualności

W październiku odbył się Szkolny Konkurs na Najpiękniejszy Różaniec. Uczestnicy do wykonania różańca wykorzystali różne materiały – kasztany, żołędzie, orzechy, koraliki, makaron, nakrętki, kulki steropianowe, żelki, śrubki, masę solną i inne. Pomysłowość i oryginalność prac okazała się bardzo duża. Na konkurs wpłynęło 27 różańców, wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki. Organizatorką konkursu była p. katechetka Małgorzata Kochan. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Różaniec na misje

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Różaniec na misje – podziel się różańcem” zorganizowanej przez Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Dzieci i młodzież zebrały 10 różańców, które zostały przekazane na misje do Ugandy i Papui Nowej Gwinei. Organizatorką akcji była katechetka p. Małgorzata Kochan.