Aktualności

W dniu 5 grudnia klasa IIc brała udział w kreatywnych warsztatach balonowych, które przeprowadziła pani z firmy „Balonowa fotka”. Dzieci poznawały różne kształty balonów i ich wielkości. Samodzielnie pompowały balony ustami i pompką. Następnie pani Ania z „Balonowej fotki” pokazywała, jak należy pracować z napompowanymi balonami, aby nie pękły oraz pokazała, jak się skręca balony tworząc: pieska, żyrafę, słonia, ważkę czy pająka. Wspólnie z panią dzieci wykonały: pieska, miecz, pszczołę oraz czapkę Mikołaja, przecież jutro już Mikołajki. Na zakończenie każdy otrzymał Mikołaja wykonanego przez panią z balonów. Wspólne zdjęcie pokazuje, ile pięknych rzeczy można wyczarować z balonów. Zaangażowanie dzieci było bardzo duże, zaciekawienie ogromne, moc wrażeń i umiejętności pozostało po warsztatach.