Aktualności

6 grudnia w Oddziale Przedszkolnym już od rana panowała odświętna atmosfera. Podekscytowane dzieci powtarzały wierszyki, przygotowane na wizytę Specjalnego Gościa.Wreszcie nadeszła chwila, gdy Święty Mikołaj zapukał do drzwi klasy „0”. Dzieci zaprezentowały Gościowi wierszyk oraz zaśpiewały piosenkę przy  akompaniamencie szkolnych instrumentów .Potem w klasie zapadła cisza…Mikołaj otworzył wielki worek z prezentami i po kolei wręczał uczniom przyniesione prezenty. Każde z dzieci mogło usiąść na kolanie Świętego, porozmawiać z nim i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie .Kiedy wszystkie uśmiechnięte buźki otrzymały upragnione upominki, jedna z uczennic uroczyście odczytała obietnicę, czego dzieci zobowiązują się nie robić przez kolejny rok- a co postarają się spełnić. Mikołaj pobawił się jeszcze chwilę z dziećmi i pożegnał się na kolejny rok. To był magiczny dzień dla małych i dużych dzieci.