Aktualności

Absolwentka naszej szkoły Dominika Sibiga, trenująca boks w Klubie Sportowym Sikorski Stalowa Wola, zajęła 7 miejsce w 45. Plebiscycie „Sztafety” na Najpopularniejszego Sportowca Stalowej Woli w 2016 roku, zdobywając 3865 punktów. 4 lutego bawiła się na Balu Mistrzów Sportu, który odbył się w ”Dworze Ordynata”. Z satysfakcją obserwujemy rozwijającą się sportową karierę naszej byłej uczennicy. Z jej ubiegłorocznych osiągnięć warto odnotować m.in. zajęcie przez nią I miejsca w VI Otwartych Gwardyjskich Mistrzostwach Polski w boksie, które odbyły się w Busku Zdroju. Zajęła też II miejsce w kategorii Junior w VII Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Boksie w Rzeszowie.

W tym samym plebiscycie 5. miejsce w kategorii Talent Roku zajął Beniamin Zarzeczny, uczeń klasy IIa naszego gimnazjum trenujący boks w klubie Feniks.

Dominice i Beniaminowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!