Aktualności

11 października 2017 roku klasa 7b odbyła swoją wycieczkę klasową do Przemyśla i okolic. Opiekę zapewnili im p. E. Korytkowska oraz p A. Bednarczyk.

      Po zbiórcewyruszyli w podróż. O godzinie 9.00 dotarli do Bolestraszyc,gdzie oglądali tamtejszy piękny ogród  botaniczny w jesiennej odsłonie. Następnie udali się do Przemyśla. Tam wraz z panem przewodnikiem zwiedzali Rynek, Wzgórze Zamkowe oraz cerkiew grekokatolicką. Kolejnym punktem zwiedzania tego pięknego miasta był Kopiec Tatarski, na którego szczycie był punkt widokowy. Później klasa pojechała do Krasiczyna, gdzie mieścił się urokliwy zamek otoczony rozległym parkiem. Późnym popołudniem ruszyli w drogę powrotną.

            Wycieczka okazała się bardzo interesująca i pouczająca. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych faktów
o historii naszego państwa oraz województwa podkarpackiego.Warto odkryć wspomniane miejsca na nowo…