Aktualności

Z okazji 550 rocznicy pierwszego flisu na Wiśle, rok 2017 został ogłoszony Rokiem Rzeki Wisły. Nasza szkoła, włączając się w ogólnopolską akcję, promowała następujące działania: – przygotowanie gazetki ściennej o walorach rzeki Wisły, – przygotowanie konkursów plastycznych dla klas 0-III pt. ,,Wisła rzeka, która urzeka ” i dla klas IV-VI pt.”Miasta nad Wisłą”.
Zwycięzcami konkursów zostali następujący uczniowie: Kategoria klasy 0-III 1 miejsce: Ania Adamczyk kl. IIIa, Wiktoria Dąbrowska i Oliwia Dąbrowska kl.IIIc 2 miejsce: Alicja Urban kl.IIIa 3 miejsce: Michał Urban kl. Ia Wyróżnienia Kacper Siewierski kl.0 Mateusz Bąk kl. 0 Sara Skitał kl. IIIb
Uczniowie klasy IIIb klasy IV -VI
1 miejsce: Krystian Tofilski kl.IVa
2 miejsce: Bartosz Sojecki IVa, Rafał Bąk kl.Va
3 miejsce: Amelia Pazdan kl. VI a, Dagmara Adamczyk kl. VIa
Wyróżnienie Kinga Siwierska IVb

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!