Aktualności

Inauguracja roku szkolnego

   4 września rozpoczął się rok szkolny 2017/2018. Tego dnia rodzice, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we Mszy Świętej w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Rozwadowie. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – IV spotkały się na akademii w szkole, a uczniowie klas starszych w salach z wychowawcami. Pani dyrektor Lucyna Żminda serdecznie przywitała wszystkich po wakacjach, a szczególnie pierwszoklasistów i dzieci z oddziału przedszkolnego,  złożyła im życzenia sukcesów i satysfakcji ze zdobywania wiedzy. Przekazała zebranym najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania naszej placówki w bieżącym roku szkolnym – pierwszym roku wdrażania reformy oświatowej. Przedstawiła nowych nauczycieli, są to:

  1. Ilona Gołębiowska – oddział przedszkolny
  2. Katarzyna Bałdos – Mucha – oddział przedszkolny
  3. Wiesława Bednarzewska – matematyka
  4. Łukasz Garbacki – pedagog
  5. Piotr Grabowski – religia
  6. Teresa Michałkiewcz – muzyka
  7. Robert Sołtys – geografia
  8. Małgorzata Szczoczarz – język polski