Aktualności

16 maja 2016 r. w PSP nr 1 odbyła się VIII Edycja Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego „ENGLISH IS FUN” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 51 uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu Stalowej Woli.

Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów (wyłonionych w szkolnych eliminacjach):

Oliwia Dąbrowska (I c), Wiktoria Dąbrowska (I c), Jakub Gałka (II a). Bartosz Sojecki (II a), Maria Chmielowiec (III b) oraz Jakub Gryz (III b).

Rywalizacja była dość zacięta, co widoczne jest w uzyskanych wynikach.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dwójka naszych uczniów – Wiktoria Dąbrowska oraz Jakub Gałka-  zajęli wysokie II miejsca w swoich kategoriach wiekowych, gdzie do pierwszego miejsca zabrakło im tylko 1 punktu.

Do konkursu przygotowywały uczniów p. A. Rybak i p. A Głowińska.