Aktualności

W ubiegłym tygodniu odbyły się dwa konkursy dla uczniów klas trzecich ze stalowowolskich szkół podstawowych: XIX Miejski Konkurs Ortograficzny oraz XIX Miejski Konkurs Matematyczny Organizatorem konkursów jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Stalowej Woli.

Naszą szkołę reprezentowali laureaci szkolnego konkursu ortograficznego – Karolina Świercz z klasy III a oraz Maria Chmielowiec, Jakub Gryz i Sylwia Machowska z klasy III b, a także laureaci szkolnego konkursu matematycznego – Krzysztof Machaj z klasy III a oraz Maria Chmielowiec, Jakub Gryz i Sylwia Machowska z klasy III b.

Laureatami zostali:

– w Miejskim Konkursie Ortograficznym -Maria Chmielowiec i Karolina Świercz

– w Miejskim Konkursie Matematycznym – Maria Chmielowiec, która była najlepsza wśród wszystkich uczestników tego konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach na konkursach powiatowych, które odbędą się 4 i 6 kwietnia 2016 r.