Aktualności

W dniu 2.12.2016 r. uczniowie klas II i III PSP 9 wzięli udział w konkursie międzyszkolnym Lekkoatletyka dla każdego – zabawy lekkoatletyczne dla dzieci klas II-III pod patronatem prezydenta miasta Stalowej Woli. Uczniowie wzięli udział we wspólnej rozgrzewce oraz różnych konkurencjach sportowych, w których mogli się wykazać swoimi umiejętnościami z zakresu szybkości, zwinności, siły, skoczności. Po 4 konkurencjach szkoła zajęła IV miejsce. Zawodnicy zostali odznaczeni pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz nagrodami dla szkoły w postaci mini oszczepów.

Szkołę reprezentowali:

Adamczyk Anna          kl.2a

Górka Julia                   kl.2a

Witkowska Oliwia      kl. 2a

Urban Alicja                kl.2a

Kadamus Łukasz        kl.2a

Allagapen Dylan        kl.2b

Drzymała Oliwier     kl.2b

Kiełb Dawid               kl.2c

Machaj Anastazja     kl.2c

Tryka Szymon           kl.2c

Burdzy Nikola           kl.3a

Machaj Blanka         kl.3a

Mysior Zuzanna       kl.3a

Paruch Aleksandra  kl.3a

Szczęch Emilia         kl.3a

Partyka Dominik     kl.3a

Gołąbek  Jakub       kl.3a

Warwas Dawid       kl.3a

Kanty Dawid           kl.3a

Sojecki Bartosz      kl.3a

 

Gratulujemy!

 

Opiekunowie: Małgorzata Turek, Wioletta Maziarz