Aktualności

Dnia 29 stycznia odbyły się kolejne warsztaty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli w ramach programu LOWE. Wzięła w nich  udział  kilkunastoosobowa reprezentacja naszej szkoły, czyli pani dyrektor Lucyna Żminda, pani wicedyrektor Małgorzata Moskal oraz grupa nauczycieli i pracowników administracji. Kurs z zakresu savoir – vivre’u  prowadziła p. Beata  Cygan, która z wielką pasją i zaangażowaniem przedstawiła podstawowe standardy nakrywania i podawania do stołu. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z zasadami obowiązującymi w jadalni nie tylko panią domu, ale również gości. Była to okazja do pogłębienia wiedzy dotyczącej zachowania się przy stole i integracji grona pracowników naszej placówki. Dziękujemy pani Beacie Cygan za przeprowadzenie ciekawych zajęć!