Aktualności

28 kwietnia 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły gabinet dentystyczny Dentimedica. Celem wycieczki było uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę jamy ustnej jak również przestrzegania zdrowej diety. Pani dentystka przyjęła nas bardzo serdecznie. Zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśniła jak się leczy zęby, pokazała dzieciom działanie sprzętu medycznego. Następnie, pani doktor przeprowadziła pogadankę na temat prawidłowego mycia zębów na zestawie tzw. „dużej szczęki”. Każde z dziecka mogło usiąść na fotelu, na którym pani stomatolog leczy zęby. Jesteśmy pewni, że dzięki tej wizycie wszyscy się przekonali, że spotkanie ze stomatologiem może być bardzo miłym doświadczeniem. Bardzo dziękujemy pani Iwonie Kulig za miłe spotkanie.