Aktualności

Swoją klasową wycieczkę odbyli uczniowie klasy 2B gimnazjum. Trwała ona dwa dni  – 26 i 27 października. Pierwszego dnia turyści pod opieką wychowawczyni p. Izabeli Bernat oraz p. E. Korytkowskiej odwiedzili ogród botaniczny w Bolestraszycach, gdzie mogli podziwiać rzadko spotykane gatunki roślin oraz drzew. Następnie udali się do Przemyśla. Tu utartym już szlakiem zwiedzali m. in. Wzgórze Zamkowe oraz Kopiec Tatarski. Kolejnym punktem był Krasiczyn ze swoją perłą – renesansowym zamkiem, kryjącym wiele tajemnic. Drugiego dnia zwiedzanie rozpoczęli od Muzeum Przyrodniczego w Ustrzykach Dolnych. Następnie udali się do Soliny, by podziwiać tamtejszą zaporę wodną oraz elektrownię. Atrakcją był też rejs po Jeziorze Solińskim.Wycieczka była bardzo ciekawa. Pozostawiła wspomnienia oraz pragnienie powrotu w te miejsca jeszcze raz, może wiosną…